Zajímá vás, zda máte v krvi protilátky proti COVID – 19?

Zajímá vás, zda máte v krvi protilátky proti COVID – 19? 1Máte zájem o test na stanovení protilátek proti onemocnění COVID – 19 a jste starší 15 let, cítíte se zdravý a nebyl jste v posledních 14 dnech v kontaktu s pozitivním člověkem na COVID-19, nebo jste se v této době nevrátil ze zemí s vysokou nebo střední mírou epidemiologického rizika?

Pokud uvedené body splňujete, obraťte se telefonicky na Městský úřad Lom – radní Martinu Šípovou (telefon 476 769 862), která bude evidovat zájemce. V případě dostatečného zájmu obyvatel vedení města zajistí termín, kdy by v Kulturním domě Lom pracovníci certifikované firmy uskutečnili odběry krve na stanovení protilátek proti onemocnění COVID – 19 za 360 Kč.

Máte-li zájem ověřit si, zda jste se v minulosti setkali s coronavirem a vytvořili si protilátky či nikoliv, neváhejte a přihlaste se.

Před odběrem není třeba být nalačno, doporučuje se pouze lehčí strava. Rovněž je vhodné dostatečně pít neslazené tekutiny (voda, čaj), aby odběr proběhl hladce.

POZOR!

Test není určen k diagnostice akutního onemocnění COVID-19. V případě akutních příznaků (kašel, zvýšená teplota, zimnice, dušnost, ztráta chuti a čichu v posledních 14 dnech) na toto vyšetření nechoďte a kontaktujte svého praktického lékaře.

Vytvořeno: 13. 5. 2021
Poslední aktualizace: 13. 5. 2021 09:08