V našem městě je zakázaný pochůzkový a podomní prodej

„Pozor, v našem městě je zakázaný pochůzkový a podomní prodej. Zákaz se tedy týká i podomního nabízení změny dodavatele plynu či elektrické energie,“ připomíná starostka Bc. Kateřina Schwarzová obyvatelům Lomu.
Město Lom přistoupilo k zákazu podomního a pochůzkového prodeje v důsledku ochrany občanů města před nekalými praktikami prodejců, z důvodu prevence kriminální činnosti na území města a rovněž kvůli častým stížnostem a podnětům od občanů. Pochůzkový a podomní prodej na území obce Lom je zakázaný Nařízením obce č. 1/2016 tržní řád.
Přes uvedené Nařízení obce podomní prodejce zákaz porušil? Obraťte se na Policii ČR, konkrétně na obvodní oddělení, které sídlí na náměstí Republiky v areálu hasičské zbrojnice (telefon 974 438 520).

Vytvořeno: 31. 1. 2019
Poslední aktualizace: 31. 1. 2019 08:12