V době nouzového stavu Městský úřad Lom funguje v omezeném provozu

V době nouzového stavu Městský úřad Lom funguje v omezeném provozu 1Městský úřad Lom, na základě mimořádného opatření vlády ČR z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, provozuje v omezeném režimu po dobu nouzového stavu. Občané by měli zvážit cestu na úřad, protože je třeba v této době omezit na minimum mezilidský kontakt. I přes toto omezení na MÚ Lom funguje vyřizování veškeré agendy. Doporučujeme občanům preferovat kontakt e-mailem, telefonicky, písemně či datovými schránkami.

Městský úřad Lom v době do 25. 10. 2020 provozuje v omezeném režimu.

Veškeré záležitosti budou vyřízeny osobně po předchozí domluvě, avšak preferuje se kontakt e-mailem,

telefonicky, písemně či datovými schránkami.

Občané by měli zvážit cestu na úřad, protože je třeba omezit na minimum mezilidský kontakt.

Datová schránka města Lom:

47nbcyq

Kontaktní telefony:

E-maily:

podatelna@mesto-lom.cz

starostka@mesto-lom.cz

Městská knihovna: 476 769 874

● Příjem veškerých dokumentů od klientů bude možný pouze prostřednictvím pracoviště podatelny.

● Veškeré platby, ale i jakékoliv správní poplatky lze posílat přes internetové bankovnictví.

(číslo účtu/kód banky: 1041418379/0800)

Papírové dotazy je možno vhodit do schránky u vstupu do MÚ Lom.

● Úřední hodiny zůstávají zatím beze změn, a to včetně obou pošt PARTNER za dodržení aktuálních hygienických pravidel.

Vytvořeno: 15. 10. 2020
Poslední aktualizace: 15. 10. 2020 11:33