ÚPRAVA PROVOZNÍCH HODIN

Pošty Partner a Městského úřadu Lom

ÚPRAVA PROVOZNÍCH HODIN POŠTY PARTNER V  LOMU

S účinností od 20. března 2020 jsou upraveny provozní hodiny na pobočce Pošta PARTNER Lom u Mostu 1 (náměstí Republiky 13) a Pošta PARTNER Lom u Mostu 2 (ulice Podkrušnohorská 464/23). Tato úprava platí do odvolání.

Pondělí, úterý, středa + pátek: od 9:00 do 14:00

s tím, že každý den od 10:00 do 12:00 budou obslouženi přednostně senioři starší 65 let.

Ve čtvrtek budou obě pobočky otevřeny od 12:00 do 16:00

pro ty, kteří ještě mají možnost pracovat. Žádáme ostatní klienty, aby to respektovali!

Z technických důvodů jsou dnes 19. března 2020 obě pobočky Pošta PARTNER Lom u Mostu 1 (náměstí Republiky 13) a Pošta PARTNER Lom u Mostu 2 (ulice Podkrušnohorská 464/23) pro klienty otevřené jen do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Městský úřad Lom je pro veřejnost uzavřen

Provozní hodiny Městského úřadu Lom jsou od 20. března 2020 do odvolání vždy

od pondělí do pátku od 8:00 do 14:00

s tím, že úřad je i nadále pro veřejnost uzavřen. Žádáme obyvatele, aby své žádosti, dotazy či postřehy zasílali nejlépe elektronickou poštou na příslušné úřednice či jim je telefonovali. Kontakty jsou na webu města www.mesto-lom.cz. Je možné využívat i schránku na dopisy u vchodu do MÚ Lom.

Roušky

Vedení města Lom se v maximální možné míře snaží získat dostatečné množství roušek pro své obyvatele jak od výrobců, tak šikovných švadlen – Lomaček. Velmi jim za pomoc, stejně jako dárcům látek, děkujeme!

Zájemci o roušky zasílejte své požadavky e-mailem na adresu brzakova@mesto-lom.cz v podobě – jméno a příjmení, celá adresa, telefon a počet kusů. Do předmětu e-mailu vepište heslo „Roušky“. O způsobu distribuce budeme včas informovat.

Seznamy zájemců budou po ukončení distribuce roušek skartovány.

Kateřina Schwarzová, v. r.

starostka města Lom

ke stažení v PDF