Termín, kdy ČSÚ bude zjišťovat v Lomu životní podmínky domácností, se prodloužil až do 26. července

Jak únorové číslo Lomské radnice informovalo, Český statistický úřad (ČSÚ) organizuje i v roce 2020 výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice - Životní podmínky 2020 (EU SILC), které navazuje na předchozí ročníky tohoto projektu. Dle aktuálního dopisu od Ing. Romana Bechtolda, ředitele Krajské správy ČSÚ v Ústí nad Labem, se termín pro šetření prodlužuje až do 26. července 2020.

Berte to prosím v patrnosti,“ obrací se starostka Kateřina Schwarzová na obyvatele města a žádá je i v této době o součinnost. „Terénní pracovníci zapojení do šetření se budou prokazovat průkazem tazatele Českého statistického úřadu a zároveň průkazem zaměstnance ČSÚ nebo dokladem totožnosti,“ vysvětluje starostka, na co si mají občané města dát pozor, když se jim budou prokazovat terénní pracovníci provádějící šetření. „Neměli by také zapomenout na zvýšená hygienická opatření, v tu dobu platná, při osobním jednání s tazatelem ČSÚ,“ uzavírá starostka města Lom.

Vytvořeno: 28. 5. 2020
Poslední aktualizace: 28. 5. 2020 17:12