SPLATNOST POPLATKU ZA ODPADY - 31. března 2020 !

informace k platbě poplatku a vydávání známek (nálepek)

Opět upozorňuji na splatnost místního poplatku za odpady, která je 31.3.2020. Ačkoliv tato informace byla zveřejněna na webových stránkách, na FB Lomská radnice a rovněž v našem měsíčníku Lomská radnice, stále k nám přicházejí lidé s tím, že uhradí nyní poplatek ze psa a poplatek za odpady až v druhé polovině roku.
Pokud poplatek neuhradíte v době splatnosti, nedostanete nálepku na popelnice a bez té Vám nebudou nádoby od dubna vyváženy.

Ti, kteří uhradili poplatek převodem z účtu, si nálepky mohou vyzvednout kdykoli v úředních hodinách na MÚ Lom, kancelář č.5, přízemí. Doklad o platbě nosit nemusíte, pokud jste poplatek uhradili, během 1-2 dnů ho vidíme na našem účtě. Při platbě složenkou počítejte s delší dobou (3-5 dní). Při těchto platbách dbejte na uvedení správného VARIABILNÍHO a SPECIFICKÉHO symbolu (bez nich nemusí být poplatek správně identifikován - naleznete zde: mestsky-urad/platby-poplatku/ )

Pokud si nálepku z vážných důvodů nemůžete vyzvednout, kontaktujte mě na tel.476769870 nebo e-mailu: baxova@mesto-lom.cz .

Nálepky umístěte na přední viditelné místo odpadové nádoby.

Děkuji

Petra Baxová
(ekonomický odbor - místní poplatky)

Vytvořeno: 11. 2. 2020