Roušky pro naše obyvatele

Vedení města Lom se v maximální možné míře snaží získat dostatečné množství roušek pro své obyvatele jak od výrobců, tak šikovných švadlen – Lomaček. Velmi jim za pomoc, stejně jako dárcům látek, děkujeme!

Zájemci o roušky zasílejte své požadavky e-mailem na adresu brzakova@mesto-lom.cz nebo starostka@mesto-lom.cz v podobě – jméno a příjmení, celá adresa, telefon a počet kusů. Do předmětu e-mailu vepište heslo „Roušky“. O způsobu distribuce budeme včas informovat. Seznamy zájemců budou po ukončení distribuce roušek skartovány.

V případě nutnosti mohou obyvatelé Lomu získat zdarma roušku na obou pobočkách Pošty PARTNER a na základně Jednotky sboru dobrovolných hasičů Lom, náměstí Republiky 764. A to v době jejich aktuálních provozních hodin.

Kateřina Schwarzová, v. r.
starostka města Lom

roušky