Pošta Partner od září mění provozní dobu

od 2.9.2019

Pošta PARTNER v Lomu od září upravila provozní hodiny. Od 13.00 do 17.00 nabízí obyvatelům své služby v úterý a ve čtvrtek. Rada města Lom rozhodla o změně pracovní doby podle požadavku klientů.

„Obě Pošty PARTNER provozuje město Lom,“ říká starostka města Kateřina Schwarzová a pokračuje: „Provozní hodiny poštovních poboček Lom u Mostu 1 i Lom u Mostu 2 se mohou měnit podle požadavků klientů, technických či hygienických důvodů nebo aktuálních okolností.“ Potřeba je proto sledovat vývěsní tabule na budovách, kde pobočky sídlí, aktuální informace budou i na Facebooku Lomská radnice či na webu města Lom.

Pobočka Pošty PARTNER, která byla v červnu nově zřízena v budově Městského úřadu Lom na náměstí Republiky č. p. 13 a i ta fungující již od května v ulici Podkrušnohorská č. p. 464, mají zachovaný dopolední provoz (od 8.00 do 12.00), odpoledne je otevřeno od 13.00 do 17.00 vždy v úterý a ve čtvrtek, v pondělí, ve středu a v pátek je otevřeno od 13.00 do 14.00.

Bezbariérový vchod je ze dvora

Klienty Pošty PARTNER – pobočka Lom u Mostu 1 – upozorňujeme, že bezbariérový vchod je stejně jako pro návštěvníky městského úřadu, ze dvora. Dále upozorňujeme klienty pošty – řidiče, že tři parkovací místa před MÚ pod lipami jsou vyhrazená pro služební vozy Městského úřadu Lom a jeho příspěvkových organizací (MTS Lom + ZŠ a MŠ Lom). Pro vozidla návštěvníků městského úřadu i Pošty PARTNER je velká parkovací plocha na náměstí Republiky, kde se mimo jiné pořádají kulturní či sportovní akce pro obyvatele.

.

Vytvořeno: 27. 8. 2019