Lomáci, chcete zdarma absolvovat antigenní test na Covid-19? Možnost máte 20. května 1Starostka města Kateřina Schwarzová spolu s ostatními radními nabízí občanům města Lom možnost bezplatného antigenního testování. Akce se uskuteční ve čtvrtek 20. května 2021 od 15.30 do 18.00 v Kulturním domě v Lomu. Bezplatné antigenní testování pomocí certifikovaných testů schválených MZ ČR

Zájemci – obyvatelé města Lom – absolvují prostřednictvím mobilního týmu Podkrušnohorská medicína Litvínov, s.r.o.

Pozor!

Akce je pro ty, co neprodělali v posledních 90ti dnech COVID-19 a nebyli v posledních 72 hodinách testováni antigenním testem.

V případě pozitivního antigenního testu bude proveden okamžitý odběr na PCR a zajištěno odeslání do akreditované laboratoře.

Potvrzení o výsledku testu v českém i anglickém jazyce v papírové podobě. Výsledek lze využít pro další účely, jako například sportovní, kulturní či společenské akce, návštěvu příbuzného v domě seniorů, v nemocnici...

Vytvořeno: 13. 5. 2021
Poslední aktualizace: 13. 5. 2021 10:03