Informace pro zaměstnané zákonné zástupce z oblasti ORP Litvínov

Na základě usnesení vlády ČR č. 216 ze dne 15. března 2020 byla naše škola pověřena zajištěním dohledu nad dětmi ve věku 3 až 10 let jejichž zákonní zástupci (dále jen ZZ) jsou zaměstnanci:
• bezpečnostních sborů,
• obecní policie,
• poskytovatelům zdravotních služeb včetně lékáren,
• příslušníkům ozbrojených sil,
• zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení.

Tato služba je dostupná nejen pro obyvatele Litvínova, ale i pro obyvatele okolních obcí, které pod ORP Litvínov spadají, a které mateřské školy uzavřely. Jedná se o:

Brandov, Český Jiřetín, Hora Svaté Kateřiny, Klíny, Lom, Louka u Litvínova, Mariánské Radčice, Meziboří a Nová Ves v Horách.

Tito ZZ mají kontaktovat ředitelku školy na e-mailu reditelka@3zs.cz nebo tel. 476 111 037

Pro zapsání dítěte je nutné vyplnit žádost a prohlášení o bezinfekčnosti, pokud možno předem, eventuálně před vchodem do budovy školy. Požadované formuláře odevzdáte osobně při první návštěvě školy.

Veškeré informace a formuláře k vyplnění jsou dostupné na webových stránkách školy www.3zs.cz

Mateřská škola pro děti od 3 do 6 - 7 let

Dohled nad dětmi je zajištěn v mateřské škole Ladova v době od 6:00 do 16:00 hod,

vyzvednutí dítěte je možné v době od 12:30-12:45 14:30 do 16:00 hod.

Základní škola pro děti od 6 do 10 let

Dohled bude probíhat od 8:00 do 16:00 hod dle výběru ZZ v budově základní školy.

• 08:00 – 12:00 hod, příjem dětí do 8:30 hod

• 12:00 – 16:00 hod, příjem dětí do 12:30 hod

• 08:00 – 16:00 hod, příjem dětí do 8:30 hod

V oddělení bude maximálně 15 dětí.

Děti si s sebou vezmou přezůvky, volnočasové oblečení, pití a svačinu přiměřeně k délce pobytu, papírové kapesníky, psací potřeby (vybavený penál) a event. osobní hračku.

Škola zajišťuje oběd v budově školy v době od 11:30 do 12:30 hod.

Vyzvedávání dětí je možné v časovém rozmezí od 12:00 – 13:00 hod a od 15:00 do 16:00 hod

Bezpečnostní opatření:

Všem dětem bude při vstupu do školy změřena teplota.

Všichni děti si hned při vstupu do školy umyjí ruce mýdlem.

Jiné osoby včetně zákonných zástupců mají vstup do školy zakázán.

V případě zvýšené teploty nebo kašle nebude dítě vpuštěno do budovy školy.

Škola dětem nezajišťuje medikaci jakýchkoliv léků.

Základní škola nemá bezbariérový přístup.

Mateřská škola je bezbariérově vybavena.

Zakazujeme:

Přivézt dítě v případě, že je v rodině vyhlášena karanténa nebo že dítě a osoby blízké, přišli do styku s nakaženou osobou nebo vykazují příznaky respiračních onemocnění.

Mgr. Hana Kašková

Informace pro zaměstnané zákonné zástupce z ORP.docx (2.07 MB)

Bezinfekčnost - web.doc (2.1 MB)

Pověřená osoba k vyzvednutí dítěte - web.docx (2.06 MB)