Dotační program na výměnu kotlů a kamen na hnědé uhlí

Dotační program na výměnu kotlů a kamen na hnědé uhlí 1Společnost Severočeské doly, a. s., připravila dotační program zaměřený na podporu výměny kotlů a kamen na hnědé uhlí v obcích z okolí dolu Bílina.

Dotace bude poskytnuta na:
a) výměnu kotle na hnědé uhlí za kombi kotel na tuhá paliva (uhlí, dřevo, pelety)
b) výměnu kamen na hnědé uhlí za kombi kotel
c) výměnu lokálního vytápění hnědým uhlím za dodávku tepla prostřednictvím soustavy zásobováni tepelnou energií

• Žadatelem o dotaci je vlastník či spoluvlastník nemovitosti
  • Výše dotace je 100 % způsobilých nákladů do maximální výše 100.000 Kč
  • O dotaci bude možné žádat prostřednictvím města Lom
  • O dotaci bude možné žádat zpětně, pokud byla výměna provedena v období od 01.08.2019.

Žádost o dotaci si můžete stáhnout zde CCF_000040.pdf (4.89 MB)  nebo si ji vyzvednout na MěÚ Lom, kancelář č.4.

Bližší informace  na tel.č. 476769872 pí Suchopárová, vedoucí oddělení správy majetku, výstavby, investic, místního hospodářství a ŽP.

Vytvořeno: 22. 7. 2021
Poslední aktualizace: 22. 7. 2021 09:02