Doporučení pro návštěvy obyvatel pensionu pro seniory

Vážený návštěvníku,

snažíme se chránit naše obyvatele před onemocněním COVID-19 způsobené koronavirem, proto Vás žádáme o součinnost a pomoc při jejich ochraně. Prosím, respektujte níže uvedená doporučení:

1. Zvažte nezbytnost návštěvy, případně návštěvy omezte; využívejte častěji telefonický kontakt – pamatujte, že na druhou stranu je důležité být se svými blízkými v kontaktu!

2. Při kontaktu se svými blízkými seniory – obyvateli PPS–– dodržujte, je-li to možné, vzdálenost minimálně 2 metry, nepodávejte si ruce, nelíbejte se!

3. Používejte roušky – nemáte-li je, použijte jakékoliv jiné krytí úst a nosu (například šátek, šálu na krk, …)

4. Jste-li nachlazeni, nevstupujte do budovy!

5. Město Lom je schopno zajistit základní potřeby pro obyvatele penzionu – nákup potravin, léků, drogerie a podobně. Omezte návštěvy i z těchto důvodů.

6. Kontakt pro další informace: Blanka Čevonová, telefon 476 769 864, e-mail: cevonova@mesto-lom.cz nebo Jaroslava Brzáková, telefon 476 769 863, e-mail: brzakova@mesto-lom.cz.

V Lomu dne 16. 03. 2020

Kateřina Schwarzová, v. r.

starostka města Lom

Vytvořeno: 16. 3. 2020