Bez obličejové roušky nebudete v Lomu na poštovních pobočkách obslouženi!

Aktuální opatření vedení města Lom s ohledem na mimořádnou situaci v ČR. Od 17. března 2020 platí na pobočce Pošta PARTNER Lom u Mostu 1 (náměstí Republiky 13) a Pošta PARTNER Lom u Mostu 2 (ulice Podkrušnohorská 464/23) nutnost mít při vstupu nasazenou obličejovou roušku.

Klient, který nebude mít nasazený na obličeji respirátor nebo roušku, nebude obsloužen a bude vykázán z prostor pobočky.

Návštěvníci jedné či druhé lomské pošty PARTNER musí rovněž vstupovat do objektu jednotlivě. Nestojí tedy frontu v chodbičce pobočky Pošta PARTNER Lom u Mostu 2, ale až na volném prostranství před budovou při dodržení doporučeného dvoumetrového odstupu osoby od osoby.

Vyzýváme rovněž všechny občany, aby zvážili jakoukoliv návštěvu pobočky. Pokud si bezodkladně musí vyřídit své poštovní záležitosti, důrazně je žádáme, aby používali ochranné prostředky - respirátor nebo roušku - k překrytí nosu a úst.

Ochranné prostředky používejte nejen při cestě na poštu, ale i na nákup, v hromadných dopravních prostředcích a všude tam, kde se dá očekávat zvýšená kumulace osob.

Žádáme rovněž místní podnikatele, aby dbali o ochranu zdraví i svých zaměstnanců a vybavili je respirátory či rouškami. Zejména v obchodě s potravinami je to bezpodmínečně nutné.

Všechny obyvatele Lomu pak prosím sledujte web města, Facebook Lomská radnice i vývěsní tabule ve městě, kde budeme operativně zveřejňovat aktuální informace.

Žádám vás o pochopení i shovívavost. Buďme zodpovědní k sobě i ostatním. Zároveň prosím o dodržování a respektování přijatých opatření.

Děkuji.

Kateřina Schwarzová, v. r.
starostka města Lom

Vytvořeno: 17. 3. 2020