Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Rozpis a výsledky ligových utkání

 

Kolo Datum a čas Domácí
Skóre
Hosté Hrací místo
1. 4.9.2011 16:00 Satani Lom 3
9
:  9
20
Sokolovna Lom Sokolovna Lom, Lom
2. 11.9.2011 16:00 Sokolovna Lom  6
12
:  6
14
Torzo Bílina Sokolovna Lom, Lom
3. 18.9.2011 16:00 Danielli Most  7
14
:  5
14
Sokolovna Lom Hoka kavárna, Most
4. 25.9.2011 16:00 Sokolovna Lom 10
21
:  2
 7
Loutkárna´s Renegades Litvínov Sokolovna Lom, Lom
5. 2.10.2011 16:00 XXL A Bílina

 5

10

 7

16

Sokolovna Lom U Belmonda, Bílina
6. 9.10.2011 16:00 Templáři Osek

 7

16

 5

12 

Sokolovna Lom Šipkový klub (hasičárna), Osek
7. 16.10.2011 16:00 Sokolovna Lom

 7

16

 5

13

ZOO Lahošť Sokolovna Lom, Lom
8. 23.10.2011 16:00 Rokáč Most

 4

11

 8

20

Sokolovna Lom Relax Most, Most
9. 30.10.2011 16:00 Sokolovna Lom

 6

15

6 

13

North Stars Most Sokolovna Lom, Lom
10. 6.11.2011 16:00 Sokolovna Lom

 8

17

12

Satani Lom Sokolovna Lom, Lom
11. 13.11.2011 16:00 Torzo Bílina

 7

16

 :

 5

14

Sokolovna Lom Na náměstí (Krušovická), Bílina
12. 27.11.2011 16:00 Sokolovna Lom

 8

19

4 

11

Danielli Most Sokolovna Lom, Lom
13. 4.12.2011 16:00 Loutkárna´s Renegades Litvínov

 4

11

8

18 

Sokolovna Lom Loutkárna Litvínov, Litvínov
14. 11.12.2011 16:00 Sokolovna Lom

 8

19

4

11

XXL A Bílina Sokolovna Lom, Lom
15. 8.1.2012 16:00 Sokolovna Lom

 7

17

 :

5 

11

Templáři Osek Sokolovna Lom, Lom
16. 15.1.2012 13:00 ZOO Lahošť

 8

17

 :

 4

11

Sokolovna Lom U Lípy Lahošť, Lahošť
17. 22.1.2012 16:00 Sokolovna Lom

 7

17

13

Rokáč Most Sokolovna Lom, Lom
18. 29.1.2012 17:00 North Stars Most

 8

17

 :

4 

12

Sokolovna Lom U kance, Most

 

 Výsledky nástavbové části o postup

  

1. 12.2.2012 16:00 Sokolovna Lom 10
22
: 2
8
Perla Ústí n/L. Sokolovna Lom, Lom
2. 19.2.2012 16:00 Sportklub Ohníč 6
15
: 6
14
Sokolovna Lom Sport Klub Ohníč, Ohníč
3. 26.2.2012 16:00 Sokolovna Lom 8
20
: 4
9
Black Dragons Děčín Sokolovna Lom, Lom
4. 4.3.2012 16:00 Gladiátoři Krupka 7
16
: 5
13
Sokolovna Lom U Tetřeva, Krupka 3
5. 11.3.2012 16:00 Sokolovna Lom 7
14
: 5
15
Vodárna Háj Sokolovna Lom, Lom
6. 18.3.2012 16:00 Perla Ústí n/L.

 8

16

:

 4

11

Sokolovna Lom Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
7. 25.3.2012 16:00 Sokolovna Lom

7

0

:  

5

0

Sportklub Ohníč Sokolovna Lom, Lom
8. 1.4.2012 16:00 Black Dragons Děčín

18

8

Sokolovna Lom Na Startu, Děčín 1
9. 15.4.2012 16:00 Sokolovna Lom

 4

13

 8

19

Gladiátoři Krupka Sokolovna Lom, Lom
10. 29.4.2012 16:00 Vodárna Háj

 7

19

 5

16

Sokolovna Lom Sokolovna Háj, Háj u Duchcova

 

 Ligová tabulka - průběžné pořadí

 

Pořadí
Družstvo
Kol
V
VP
R
PP
P
K
Skóre
Legy
Body
1. Torzo Bílina 18 15 0 2 0 1 0 150 : 66 334 : 183 47
2. Templáři Osek 18 11 0 3 0 4 0 130 : 86 297 : 227 36
3. Sokolovna Lom 18 11 0 2 0 5 0 122 : 94 290 : 226 35
4. Danielli Most 18 10 0 2 0 6 0 110 : 106 262 :

251

32
5. North Stars Most 18 9 0 3 0 6 0 108 : 108 261 : 265 30
6. Rokáč Most 18 8 0 3 0 7 0 111 : 105 265 : 268 27
7. ZOO Lahošť 18 7 0 0 0 11 0 103 : 113 255 : 269 21
8. XXL A Bílina 18 4 0 1 0 13 0 91 : 125 229 : 286 13
9. Loutkárna´s Renegades Litvínov 18 3 0 3 0 11 1 79 : 137 206 : 315 9
10. Satani Lom 18 2 0 1 0 15 0 76 : 140 206 : 315 7

 

2.Severní (nadstavbová) o postup

 

Pořadí
Družstvo
Kol
V
VP
R
PP
P
K
Skóre
Legy
Body
1.

Gladiátoři Krupka

18 12 0 4 0 2 0 135 : 81 307 : 219 40
2. Torzo Bílina 18 10 0 5 0 3 0 129 : 87 296 : 219 35
3. Black Dragons Děčín 18 10 0 0 0 8 0 117 : 99 264 : 240 30
4. Vodárna Háj 18 8 0 5 0 5 0 111 : 105 274 : 257 29
5. Templáři Osek 18 8 0 4 0 6 0 111 : 105 260 : 269 28
6. Perla Ústí n/L. 18 8 0 0 0 10 0 105 : 111 251 : 272 24
7. Danielli Most 18 6 0 4 0 8 0 95 : 121 245 : 280 22
8. Sokolovna Lom 18 6 0 3 0 9 0 105 : 111 262 : 260 21
9. Sportklub Ohníč 18 6 0 3 0 9 0 104 : 112 260 : 266 21
10. North Stars Most 18 1 0 2 0 14 1 68 : 148 191 : 328 2