NROS: nová online mapa služeb rané péče

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) v rámci svého programu Včasná pomoc dětem vytvořila online mapu dostupných služeb rané péče, jedná se o podpůrnou webovou stránku pro rodiny, které hledají pomoc. Součástí je návodné Desatero pro rodiče, které jim zodpoví otázky související s postižením dítěte, v mapě pak mohou rodiče vyhledat nejbližšího poskytovatele rané péče dle druhu postižení u dítěte.

18. 1. 2018 Zobrazit více

Ukončení výluky a obnovení spojů 501 a 524

otevření silnice I/27 mezi Lomem a Osekem

15. 12. 2017 Zobrazit více

Spolek Jasmína

sbírka

13. 12. 2017 Zobrazit více

Pes a fena nalezeni v Duchcově

dle informací by mohli být z Lomu

12. 12. 2017 Zobrazit více

Stáže s Cestou pro mladé

projekt pro studenty

6. 11. 2017 Zobrazit více

Nařízení města Litvínov o zákazu vstupu do lesa

1. Brandov,
2. Rudolice v Horách,
3. Malý Háj,
4. Svahová I,
5. Hora Svaté Kateřiny,
6. Mníšek v Krušných horách,
7. Klíny I,
8. Křižatky

„Odbor životního prostředí Městského úřadu Litvínov, jako orgán státní správy lesů, obdržel od Lesů ČR a Správy městských lesů Most žádost o dočasné vyloučení vstupu veřejnosti na pozemky a lesní porosty v konkrétních katastrálních územích. Požadována je zákonná lhůta 3 měsíců, kterou uplatňují správci lesa k odstranění důsledků kalamity na lesích ze dne 28. až 29. 10 2017. Omezení je nutné z důvodu zajištění bezpečnosti v poškozených lesích a umožnění zpracování poškozených porostů nahodilou těžbou. Do zákazu jsou zahrnuty jen nejhůře postižené polohy a katastry většinou vrcholové partie Krušných hor. Obecní úřad obce s rozšířenou působností (ORP) je v tomto případě lesním zákonem zmocněn vydat nařízení obce pro správní obvod ORP Litvínov,“ říká k nařízení starostka Litvínova Kamila Bláhová.

Rada města Litvínova vydala nařízení o  dočasném vyloučení vstupu veřejnosti do lesních porostů na katastrálních území Brandov (územní působnost obce Brandov), Rudolice v Horách, Malý Háj, Svahová I, Hora Svaté Kateřiny (územní působnost města Hora svaté Kateřiny), Mníšek v Krušných horách (územní působnost obce Nová Ves v Horách), Klíny (územní působnost obce Klíny), Křížatky (územní působnost města Litvínova), a to po dobu 3 měsíců, počínaje dnem vydání tohoto nařízení.

3. 11. 2017 Zobrazit méně

Linka seniorů

anonymní bezplatná telefonická krizová pomoc pro seniory

30. 10. 2017 Zobrazit více