Stránka

Chcete dostávat aktuální informace o mimořádných událostech v okolí ? Zaregistrujte se do SMS InfoKanálu !

.

Chcete dostávat aktuální informace o mimořádných událostech v okolí ? Zaregistrujte se na SMS InfoKanálu !

Vážení spoluobčané,

nabízíme Vám jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o mimořádných a krizových situacích v blízkém okolí. Jako spádová obec pověřeného úřadu Litvínov máme možnost připojit se na SMS InfoKanál, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Na webové adrese : www.infokanal.cz/cweb/reg/LITVINOV se můžete online zaregistrovat k odebírání těchto textových zpráv, nebo se můžete osobně dostavit na informační recepci Městského úřadu Litvínov, náměstí Míru 11, zde je k dispozici formulář k vyplnění. Svou registraci můžete později upravit či zrušit.

Další informace ohledně služby SMS InfoKanál získáte rovněž na webových stránkách www.infokanal.cz .

4. 9. 2017 Zobrazit méně

Stránka