Pobočky České pošty

se mění na Pošta Partner

V Lomu se pošty neruší

Vzhledem k tomu, že se naším městem šíří zprávy o tom, že by se zde měly rušit pošty, opětovně vás chci informovat o tom, že v Lomu se ani jedna z pošt rušit nebude – viz usnesení zastupitelstva města Lom ze dne 23. dubna 2018, kdy zastupitelé jednoznačně schválili to, že  obě pošty bude  od příštího roku provozovat město Lom, tudíž obě pošty zůstanou zachovány. S tím dovětkem, že bychom pracovní dobu a služby  u obou pošt rozšířili pro potřeby občanů. V Lomu část Loučná třeba plánujeme při Poště Partner provozovat také pokladu pro platby veškerých poplatků – za psa, odpady, pronájmy….Chceme  zde též mít Czech POINT pro ověřování podpisů atd. prostě  takové detašované pracoviště Městského úřadu Lom  -  chtěli bychom  přiblížit úřad také občanům jenž jsou od městského úřadu vzdálení.

Usnesení č. 617/21/2018

Zastupitelstvo města schvaluje změnu způsobu obsluhy České pošty, s. p. na Poštu Partner a to u poboček, Lom u Mostu 1 a Lom u Mostu 2, na smluvního zástupce a tím bude město Lom.

Vytvořeno: 6. 9. 2018
Poslední aktualizace: 6. 9. 2018 07:32